Hanácké Deň Země


Milí žáci,

Den Země je naší pravidelnou každoroční aktivitou ve škole či v parku, zakotvenou i v našem ŠVP. Letos bude tento projekt mimořádný nejen kvůli padesátému výročí Dne Země, ale kvůli mimořádné situaci, ve které se nacházíme. Nemůžeme spolu strávit čas a pobavit se, bude to mimořádně na Vás u Vás doma.

Mimořádně nebudete mít týden od 27. 4. úkoly do jednotlivých předmětů, jenom si doplníte ty, které jste si (zcela určitě mimořádně) nestihli udělat z dřívějška. Tím pádem se můžete zapojit do našich naplánovaných mimořádných aktivit, a to případně i s celou rodinou.

Průvodcem celým projektem Vám bude mimořádná prezentace (dole ke stažení v ppt nebo pdf). Je v ní 13 témat většinou ještě rozdělených na několik jednotlivých aktivit, ze kterých si budete vybírat.

Oporou při plnění Vám pak bude Zápisník, ten po vyplnění odevzdáte na Edookitu (nejlepší budou oceněny). Starší žáci mohou vyplňovat elektronicky přímo do prezentace. Pevně věříme, že si tento týden mimořádně užijete i spolu s Vašimi rodiči a že se dočkáme mimořádných příspěvků.

Pokyny k odevzdávání dostanete od třídních učitelů u zadání úkolu na Edookitu.

Dokumenty ke stažení:

Prezentace pro 1. stupeň v PowerPointuPrezentace pro 1. stupeň v pdf 

Prezentace pro 2. stupeň v PowerPointuPrezentace pro 2. stupeň v pdf

Zápisník ve formátu A4Zápisník ve formě brožury

Kalkulačka hanácké krve v Excellu - v opravě

Mimochodem, kolikrát je v celém tomto textu něco „mimo řád“? Ty, kdo správně odpoví na adresu webmaster@zshalkova.cz, čeká mimořádná odměna!