Výzvy a soutěže


Halloween 2020
Pokud máte chuť, zapojte se do tradičního školního Halloweenu distančně - na dálku. Vyfoťte se s Vaší vydlabanou dýní a fotografii nám pošlete. Všechny Vaše výtvory pak najdete v naší Fotogalerii. Fotografie můžete posílat přes Edookit p. uč. Pecháčkové do konce října.

Den Země trochu jinak
22. dubna už po padesáté!  
Letos je Den Země zaměřen na digitální úklid. Zapojit se může každý - například smazáním všech nepotřebných fotek, souborů a informací z elektronických zařízení, které představují odpad v digitálním světě a způsobují znečištění ovlivňující i svět reálný.

Knižní rouška na tvá ouška - soutěž, ve které se ilustrace ke knize stane motivem na roušku (šablona k dispozici zde). Soutěž probíhá, na naše výtvory se můžete podívat v Rouškogalerii

Když nemůžeš, tak přidej víc - nová hudební výzva, kterou určitě zvládnete! Je určena pro žáky jako dobrovolný úkol do hudební výchovy, ale můžete si podle ní jen tak zamuzicírovat doma.

Stavíme z Lega - z běžného úkolu do angličtiny se díky Alešovi ze 4. A, který k řešení přidal svoje fotky, vyklubala pěkná Legogalerie. Můžete také přispět, stačí anglicky pojmenovaný snímek svého výtvoru z Lega poslat na adresu webmaster@zshalkova.cz.

Knižní šifra - soutěž sice skončila, ale můžete to zkusit a vyluštit moc pěknou školní šifru. Využijte i tento odpovědní arch.
Kolik knih Boženy Němcové v ní najdete? 

Haiku - jedna z prvních zajímavých výzev z počátku karantény - složte haiku na téma duben v jakémkoli jazyce a pošlete!