Cvičíme


V KARANTÉNĚ VE FORMĚ

Na následujícím odkazu si stáhněte dokumenty, které využijete k domácímu cvičení, které je navržené tak, aby bylo vhodné i do panelového bytu a nerušilo zbytečně sousedy. Jediné, co budete potřebovat, je sportovní oblečení. Jedná se o kruhový trénink: https://uloz.to/tamhle/J7cyIjpfmmXu

Před samotným kruhovým tréninkem se musíte zahřát (wordový dokument ZAHŘÁTÍ PŘED CVIČENÍM – 2.5 minuty) poté vyberte lehčí (L) nebo těžší variantu (T) kruhového tréninku – pročtěte si důkladně pokyny a pokud nemáte možnost si jednotlivá stanoviště vytisknout, doporučuji si je zjednodušeně vypsat na papír. Jakmile budete vědět (PO PROČTENÍ A VYZKOUŠENÍ), jaká cvičení máte v daném kruhovém tréninku dělat, tak se zahřejte a pusťte hudební doprovod z následujícího odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=tyACGnz7ATw  (na české písničky se odpočívá a na zahraniční se cvičí ;-))

Podle své fyzické kondice můžete jednotlivé cviky ještě jednou či dvakrát po sobě zopakovat.

Kruhový trénink cvičte nejlépe každý den (v sobotu se odpočívá a v neděli je jen strečink) podle přiloženého kalendáře, který vám doporučuji si vytisknout a každý trénink zapsat (lehkou (L) nebo těžkou (T) variantu). Pokud budete cvičit dvě série v jednom kruhovém tréninku, tak vám to zabere cca 15 min.

Po kruhovém tréninku se pořádně protáhněte – pro inspiraci můžete využít wordový dokument s názvem STREČINK PO CVIČENÍ.

 

Průběžně budeme kruhové tréninky obměňovat.

Hlavně ten čas doma jen neprosedět!